9 Haziran 2018 Cumartesi

Savunma için Pubg Taktiklerim /My Pubg Taktiks

Merhaba bu makalemde pubg uyguladıgım taktiklerimi anlatacağım. İlk başta şunu söylemeliyim ki pubg nerde ne olucağı belli olmayan bir oyun ve hangi zamanda savunmada kalıp hangi zamanda attack oynamanız gerektigini iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Oyuna ilk başladığınızda nasıl bir oyun oynamak istediğinize karar vermelisiniz. İyi bir oyuncu iseniz ve bol aksiyon olmasını istiyorsanız. Ucaktan ilk atlayanın siz olun. Silahların bol bulunduğu bölgelere inmeniz size iyi bir aksiyon ortamı yaratacaktır.

Eğerki son 5 kalmak istiyorsanız daha çok haritanın ortalarında dağalıķ ormanlık kişilerin az olduğu bölgelere inip birkaç silah bulup bir iki evin içinde bulunmanız hayatta kalma şansınızı artırabilir. Veya haritanın en kenar yerlerine inip araç bulup dairenin tam ortasınada gidebilirsiniz. Ama yolda  giderkin araç çok ses çıkardığından ve pubg oyuncuları çok profesyonel olduğundan oyunu kazanmanız ilk seçeneğe göre daha düşükdür. Mobile pubg oynuyorsanız nişan alma daha zor olduğundan mobile pubg araçla daireye gitmek daha mantıklı