14 Haziran 2018 Perşembe

Pubg Taktiklerim 2 / My Pubg Tactics

Bu yazımda pubg kullandığım bir kaç taktiğimi açıklayacağım. Bilenler olabilir bilmeyenler için iyi bir yazı olacağını düşünüyorum.
Bilgisayar oyunlarını oynuyorsanız oyun esnasında birçok kabiliyetiniz artıyor aslında, Pubg konusunda düşünürsek mouse ile nişan alma, arkadaşlarınız ile uyumunuz, görsel refleksleriniz, taktiksel olarak olaylarda zamanlama kabiliyetiniz ve olası durumlarda anlık karar verme yeteneğiniz gibi. Siz olsanız hanbi kabiliyetinizin ençok artmasını istersiniz?
Ben daha çok taktiksel yönümün artmasını istedim bunun için bazende olsa bilgisayar ekipmanlarımı kötü seçtiğim oldu. Ama bu size oyun zevki olarak pek keyifli gelmiyor ama diğer iç güdüleriniz ve beyininiz sizi daha çok dikkat, düşünce ve iletişimi artırıyor haliyle.
Kamuflaj:
Pubg rakibinizin sizin nerede olduğunu bilmemesi size her zaman avantaj sağlamaktadır. Kamuflaj ve taktiksel saklanmalar kimi zaman ölmemenizi sağlamakta ve ikili kapışmalarda avantajınıza olmaktadır.
Zaten gerçek hayatta da sevdiğiniz bir konu yoksa ortada olup olmadık saldırmak pek akıllıca değildir.
Pubg saklanmak için genellikle evleri, çok ağaçlıklı yerleri, çalıları ve otları kullanılmaktadır. Hatta son 5 de çalıların içinden hiç çıkmasanız en iyisi olacaktır.